Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
Ja tak samo usłyszałam "weight"... Z tego co pamiętam to zdanie brzmiało "How much do you weight?" więc z "way" nie miałoby sensu. IMO w 10.3 powinno być false, bo przecież to legenda opowiada o tum, że świstak przestraszy się cienia 2 lutego, a nie było napisane, że to ludzie tak myślą.... Tak, czy inaczej nie muszę się martwić, najpewniej będę miała 48.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to było zadnie z tymi kawałami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo napisał:
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
Te, nie zapedzaj się tak, tam było WEIGH=WAGA... Nie martwcie się, dobrze macie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam musi być prawda. Owszem pisze, że legenda tak mówi, ale pod spodem można jeszcze przeczytać, iż niektórzy ludzie wierzą w tą legendę - co jest równoznaczne, że tak myślą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juliett napisał:
A w 10 zadaniu jest błąd. powinno być t f f f .
przecież nigdzie nie ma tam o tym co robią w zimie pod ziemią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo napisał:
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
pytała o weight czyli wage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie odpowiedzi daliście w ostatnim zadaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w tym ze słuchania jednym tak ma być "good idea"? ja zaznaczyłam it's not good :/ weigh było na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
truskaweczka napisał:
musisz mieć program do odczytania tego pliku. np. "Adobe Reader"
jak na moje nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sciema bo nawet w 1 zadaniu sa podane zle odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to było ostatnie (bo nie pamiętam) to takie: 1. Fred zawsze robił kawały, zwłaszcza mnie 2. Kiedy Lisa dowiedziała się o żarcie "rozwiązała ci się sznurówka", sama postanowiła... 3. Nie byłó na mnie prawdziwego pająka, więc jej wybaczyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie na 100% jest will decorate a nie decorate o czym świadczy następne zdanie... Łatwy... 45 pkt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zadanie 14 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam, iż odpowiedzi są prawidłowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
a zadanie 14 ?
dobrae są może poprostu inaczej obrazki były poukładane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku masz u góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Jeśli to było ostatnie (bo nie pamiętam) to takie: 1. Fred zawsze robił kawały, zwłaszcza mnie 2. Kiedy Lisa dowiedziała się o żarcie "rozwiązała ci się sznurówka", sama postanowiła... 3. Nie byłó na mnie prawdziwego pająka, więc jej wybaczyłam.
w ostatnim dałam to,że on powiedział fredowi coś tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było 'weight' nie 'way'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomidorku na 100% nie ma will decorate Może poczytasz trochę o gramatyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Jeśli to było ostatnie (bo nie pamiętam) to takie: 1. Fred zawsze robił kawały, zwłaszcza mnie 2. Kiedy Lisa dowiedziała się o żarcie "rozwiązała ci się sznurówka", sama postanowiła... 3. Nie byłó na mnie prawdziwego pająka, więc jej wybaczyłam.
Ja miałem tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...